Odzież robocza

Odzież robocza: na wszystkie pory roku

Holandia. Jednego dnia wiatr zrywa dachówki z dachów, a drugiego leje jak z cebra. Haldu Groep działa w każdych warunkach, lecz zawsze zapewniając odzież roboczą na miarę. Każdy pracownik ma swoje upodobania, jeżeli chodzi o ubranie do pracy. Chętnie zaspokajamy potrzeby naszych pracowników, gdyż dysponujemy szerokim wyborem odzieży. Dopiero w Holandii zorientowałeś się, że masz za mało ubrań roboczych? Nie martw się! Haldu Groep zapewni Ci je.

Pakiet startowy

Od maja 2018 każdy pracownik może raz w roku kalendarzowym zamówić zestaw ubrań roboczych, skomponowany przez nas. Zamówiony pakiet zostaje całkowicie zasponsorowany przez nas po minimalnie 48 przepracowanych tygodniach. W przypadku krótszej współpracy koszty pakietu zostaną rozliczone wprost proporcjonalnie do przepracowanych tygodni.

Jesteś nowy w Haldu Groep? Wtedy też masz prawo do pakietu startowego. Możesz zamówić go po przepracowaniu pełnych 2 tygodni. Pakiet zostanie dostarczony po około 2 tygodniach od złożenia zamówienia.

Oferujemy również możliwość zamówienia ubrań z asortymentu. Część kosztów zamówienia pokrywamy my, a część pracownik. Na liście zamówień widoczne są wszystkie ceny.
Zamówienia można składać do Eriki Egilie poprzez wypełnienie listy zamowień i wysłania jej poprzez email na bedrijfskleding@haldugroep.nl. Listę znajdziesz na www.haldugroep.nl/downloads po wejścu w link Bestellijst bedrijfskleding.

W razie pytań prosimy kontaktować się z Twoim koordynatorem na biurze.

Zdjęcie pakietu znajdziesz tutaj.

Zobacz oferty pracy

Wszystko zawsze właściwie zorganizowane

 • Opieka indywidualna

  Od zapoznania się aż po pierwszy dzień pracy i ocenę końcową w ramach danego projektu.

 • Terminowa wypłata

  Dostajesz pieniądze co tydzień idealnie na czas.

 • Wyszkolenie specjalisty

  Haldu wyszkoli Ci na certyfikowanego specjalistę.

 • graduation

  Najlepsi zleceniodawcy

  Za pośrednictwem Haldu pracujesz dla firm z najwyższej półki. To świetna sprawa dla Twojego CV!