Elektryk budowlany Holandia

Praca:

Holandia
500 € - 575 € netto na tydzień
Pełny etat
Długotrwałe projekty. Darmowe zakwaterowanie. Narzędzia elektryczne.

Krótkie wprowadzenie

W Haldu Groep wybieramy najlepszych specjalistów i łączymy ich z najlepszymi klientami, którzy gwarantują całoroczną pracę. W zamian za twój talent i zaangażowanie otrzymujesz od swojego koordynatora dobrą pomoc we wszystkich codziennych kwestiach, na którą zasługujesz! Od rekrutacji, poprzez pomoc z zakwaterowaniem, do rozpoczęcia pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Ponadto otrzymujesz co tydzień wypłatę dokładnie na czas. Robimy to wszystko, ponieważ jesteśmy dla pracowników!

Obowiązki

  • Wszelakie prace dla elektryka budowlanego.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako elektryk budowlany.
  • Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego.
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy niezależnie jak i w grupie.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niemieckim (co najmniej na poziomie A2) lub praca w teamie gdzie jedna z osób posługuje się danym językiem.
  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Posiadanie referencji jako elektryk budowlany.

Oferujemy

  • Punktualną, co tygodniową wypłatę.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie.
  • Pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Wysokiej jakości narzędzia Hilti.
  • Wynagrodzenie: 500 € – 575 € netto na tydzień
  • Możliwość pomocy w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.

Zainteresowany?