Monter płyt gipsowo- kartonowych

Kategoria Pracy: Budownictwo
Rodzaj pracy: Pełny etat
Gdzie?: Holandia
Wynagrodzenie: 480 € - 520 € netto na tydzień

Gdy rozpoczniesz treraz pracę w Haldu Groep otrzymasz bonus powitalny wysokości 150€ (po tygodniu pracy). Cały czas poszukujemy zmotywowanych fachowców, którzy chcą pracować na dużych projektach.

Chcesz pracować w Holandii na budowie?

Haldu Groep jest dostawcą wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej, budowlanej i inżynieryjnej. Mamy projekty w całej Holandii. Nasi wielcy klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, ERA Contour, Van Wijnen i Heijmans, stale poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Obowiązki

  • Wykonywanie konstrukcji.
  • Mierzenie i przycinanie płyt do właściwego rozmiaru i kąta.
  • Kładzenie izolacji.
  • Przykręcanie płyt do konstrukcji (ściany i sufity).

Wymagania

  • Doświadczenie.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy samodzielnie jak i w grupie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Własne narzędzia podręczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Referencje

Oferujemy

  • 40h pracy tygodniowo.
  • Długotrwałe projekty.
  • Wynagrodzenie 480€-520€ netto tygodniowo.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Narzędzia elektryczne.

Zainteresowany?