Monter rurociągów miejsce pracy Holandia

Kategoria Pracy: Budownictwo
Rodzaj pracy: Pełny etat
Gdzie?: Holandia
Wynagrodzenie: 500 € netto na tydzien

Gdy rozpoczniesz treraz pracę w Haldu Groep otrzymasz bonus powitalny wysokości 150€ (po tygodniu pracy). Cały czas poszukujemy zmotywowanych fachowców, którzy chcą pracować na dużych projektach.

Obowiązki

  • Montaż i demontaż połączeń kołnierzowych np. rury, zawory itp. zgodnie z wymogami.
  • Praca przy nowych konstrukcjach i projektach przemysłowych.
  • Układanie i instalowanie części rurociągów.
  • Praca zgodnie ze specyfikacją, instrukcją i procedurami.

Wymagania

  • Doświadczenie.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność czytania rysunków izometrycznych.
  • Znajomość i rozumienie sytuacji i materiałów.
  • Umiejętność pracy samodzielnie jak i w grupie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Referencje

Oferujemy

  • 40h pracy tygodniowo.
  • Długotrwałe projekty.
  • Wynagrodzenie 500€ netto tygodniowo.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Narzędzia elektryczne.

Kim jesteśmy?

Haldu Groep jest dostawcą wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej, budowlanej i inżynieryjnej. Mamy projekty w całej Holandii. Nasi wielcy klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, ERA Contour, Van Wijnen i Heijmans, stale poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Nasze motto brzmi: “Jesteśmy dla pracowników” – chcemy zadowolić zarówno pracowników, jak i pracodawców. To jest nasz codzienny cel!

Zainteresowany?