Murarz Holandia

Praca:

Holandia
500 € - 560 € netto na tydzień
Pełny etat
Długotrwałe projekty. Darmowe zakwaterowanie. Narzędzia elektryczne.

Krótkie wprowadzenie

Haldu Groep poszukuje zmotywowanych murarzy pracujących z klinkierem! Chcesz pracować w Holandii na budowie? Haldu Groep jest dostawcą wykwalifikowanych pracowników z branży motoryzacyjnej, budowlanej i inżynieryjnej. Mamy projekty w całej Holandii. Nasi wielcy klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, ERA Contour, Van Wijnen i Heijmans, stale poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Obowiązki

  • Wszelakie prace murarskie.

Wymagania

  • Posiadasz dyplom VCA, lub jesteś przygotowany, by go zdobyć.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Doświadczenie w pracy z klinkierem (min. 2 lata).
  • Własne narzędzia podręczne.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny transport.
  • Mile widziane również grupy pracowników.
  • Motywacja do pracy!

Oferujemy

  • Punktualną, co tygodniową wypłatę.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • 24 dni wakacyjne i 8% premii urlopowej rocznie.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Wysokiej jakości narzędzia Hilti.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia 500€-560€netto .
  • Możliwość pomocy w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.

Zainteresowany?