Stolarz budowlany miejsce pracy Holandia

Kategoria Pracy: Budownictwo
Rodzaj pracy: Pełny etat
Gdzie?: Holandia
Wynagrodzenie: 500 € - 540 € netto na tydzień

Haldu Groep poszukuje zmotywowanych stolarzy budowlanych! Chcesz pracować w Holandii na budowie?Poszukujesz pracy na dłuższy okres czasu z możliwością kontraktu na czas nieokreślony? Chcesz również pracować dla najlepszych holenderskich firm budowlanych? To jesteś w Haldu Groep pod właściwym adresem!

Nasi najlepsi klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, Van Wijnen, Ballast Nedam, VolkerWessels of TBI, szukają nowych talentów.

Dzięki nim, możemy zagwarantować Ci dobrą pracę na terenie całej Holandii wraz z darmowym, godnym mieszkaniem w pobliżu miejsca zatrudnienia.

Obowiązki

  • Montowanie okien, drzwi,
  • Montaż konstrukcji drewnianych,
  • Tworzenie drewnianych schodów.
  • Inne prace cieślarskie.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako stolarz budowlany.
  • Posiadasz prawo jazdy oraz samochód.
  • Posiadasz dyplom VCA, lub jesteś przygotowany, by go zdobyć.
  • Znasz komunikatywnie język angielski i/lub niemiecki
  • Jesteś elastyczny w kwestii ewentualnych zmiennych godzin pracy.
  • Dostępność od zaraz lub w najbliższym czasie.
  • Posiadanie referencji jako cieśla.

Oferujemy

  • Punktualną, co tygodniową wypłatę.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Wygodne, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • 24 dni wakacyjne i 8,33% premii urlopowej rocznie.
  • Pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Wysokiej jakości narzędzia Hilti.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia 500€-540€.
  • Możliwość pomocy w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.

Zainteresowany?