Zakwaterowanie

Zanim rozpoczniesz pracę w Holandii:

Haldu Groep pomoże Ci się najpierw zadomowić.

Być może słyszałeś już o Holandii. Wiatraki, tulipany i tak dalej. Ale jak by to było naprawdę mieszkać i pracować tutaj? W naszej surowej kulturze? Wśród ciężko pracujących Holendrów? Ale za to za godziwe pieniądze, które można co tydzień wysyłać do domu? Na to pytanie wielu kolegów z Haldu Groep udzieliło już pozytywnej odpowiedzi. Odważyli się zrobić krok, nad którym właśnie się zastanawiasz: by pracować i mieszkać przez kilka tygodni w Holandii, a potem przyjeżdżać na weekend do domu. Wady, jakie wcześniej dostrzegali, zmieniliśmy dla nich w Holandii w zalety. Również ich domownicy są tego samego zdania. Pozwól zatem swojemu partnerowi lub partnerce spokojnie to przeczytać.

Najpierw trzeba się oswoić, a potem można rozpocząć pracę. To chyba dobry układ, nie?

Haldu Groep działa w zupełnie inny sposób, pozwalając Ci najpierw dobrze się zadomowić w nowym kraju. Pozwalamy Ci również dobrze zorientować się w holenderskim społeczeństwie. Gdzie i jak załatwia się najważniejsze sprawy? Gdzie znajdują się sklepy? W jaki sposób załatwia się sprawy finansowe? Jak skorzystać z pomocy lekarza w nagłej sytuacji? Twój osobisty koordynator z Haldu Groep wskaże Ci drogę i pomoże Ci się po niej poruszać. Dopiero potem rozpoczniesz pracę. To trochę ułatwi Ci zmianę, jaką jest czasowa rozłąka z rodziną. Oczywiście będziesz za nimi tęsknić, a oni za Tobą, ale dzięki indywidualnej opiece w Haldu Groep dużo mniej, niż może Ci się teraz wydawać.

Doświadcz takiej samej gościnności jak u siebie

Oczywiście wyjazd do pracy i rozstanie z najbliższymi na jakiś czas nigdy nie jest przyjemne. Ale w Haldu Groep doświadczysz gościnności, ciepła i zainteresowania, do jakiego jesteś przyzwyczajony w domu. Najpierw trzeba się oswoić, a potem można rozpocząć pracę. To chyba dobry układ, nie? Poza tym nie jesteś jedynym zagranicznym fachowcem, który decyduje się na pracę dla Haldu Groep i przyjazd do Holandii. Takich jak Ty jest coraz więcej. To oznacza, że będziesz miał kontakt z innymi osobami z zagranicy. Od pierwszego dnia swojego pobytu zaczniesz zatem nawiązywać nowe znajomości. Niektóre z nich mogą przerodzić się w przyjaźń na całe życie.

Mieszkaj, jak Holendrzy: wygodnie i ze wszystkimi standardowymi udogodnieniami

Haldu Groep zaprasza Cię do przyjazdu i podjęcia pracy w dobrze zorganizowanym holenderskim społeczeństwie. Jednakże przede wszystkim troszczymy się o to, jak będziesz mieszkać podczas tego pełnego wyzwań etapu swojej kariery zawodowej. Bardzo dużo uwagi i trudu wkładamy w kwestię Twojego zakwaterowania. Po pierwsze: nie postrzegamy Twojego miejsca zamieszkania jako zła koniecznego, do którego wracasz pomiędzy kolejnymi zmianami w pracy. Haldu Groep uważa, iż Twoim podstawowym prawem jest mieszkać tak, jak mieszkają Holendrzy: wygodnie i ze wszystkimi standardowymi udogodnieniami. Dlatego też zapewniamy Ci zakwaterowanie z dobrej klasy mieszkalnej z dwu- osobowymi pokojami. Kameralnie i lokalnie. W cieple i czystości.

W samym środku holenderskiego społeczeństwa

Twoje miejsce zakwaterowania nie jest ukryte gdzieś z dala od ludzi, lecz znajduje się w samym środku holenderskiego społeczeństwa. Twoje mieszkanie zapewnia Ci wygodę, przestrzeń i spokój. Więc gdy po dniu ciężkiej pracy dla Haldu Groep wracasz do domu, zaczynasz odpoczywać tuż po przestąpieniu progu. Wszystkie domy są starannie umeblowane. Wyposażenie obejmuje także sprzęt kuchenny, pralkę, odkurzacz, telewizor z anteną satelitarną oraz inne podstawowe sprzęty. A co z bezpieczeństwem?
Jest zapewnione na dokładnie takim samym poziomie jak w przypadku Twojej pracy dla Haldu Groep.

Dojazdy do pracy

Twoje wygodne miejsce zakwaterowania będzie znajdowało się możliwie jak najbliżej Twojego pełnego wyzwań miejsca pracy. Wyszukujemy dla Ciebie zlecenia z najbliższej okolicy.

Zobacz oferty pracy

Wszystko zawsze właściwie zorganizowane

 • Opieka indywidualna

  Od zapoznania się aż po pierwszy dzień pracy i ocenę końcową w ramach danego projektu.

 • Terminowa wypłata

  Dostajesz pieniądze co tydzień idealnie na czas.

 • Wyszkolenie specjalisty

  Haldu wyszkoli Ci na certyfikowanego specjalistę.

 • graduation

  Najlepsi zleceniodawcy

  Za pośrednictwem Haldu pracujesz dla firm z najwyższej półki. To świetna sprawa dla Twojego CV!